Penzion Jeřábek, ubytování Jeseníky, ubytování Lipová-lázně790 61 Lipová-lázně 659, tel.: 584 421 462, mobil: 604 996 120, Kontaktní osoba: Renata Jeřábková|
Cz Pl
Penzion Jeřábek, ubytování Jeseníky, ubytování Lipová-lázně

Ubytování v Jeseníkách od jara až do zimy

Jeseníky potěší své návštěvníky ve všech ročních obdobích. Pokaždé zde lidé najdou pohodu a odpočinek. Nezáleží na tom, jestli jste vášnivými lyžaři, turisty, houbaři, nebo toužíte po jiném druhu relaxace. Jeseníky jsou otevřené všem.

Jaro

Sníh se v Jeseníkách drží dlouho. Díky tomu je možné strávit začátek jara na zasněžených kopcích a věnovat se lyžování, snowboardingu, běžkování, nebo posedávání v příjemných ski-barech. Jakmile se sjezdovky uzavřou, přijíždějí do Jeseníků milovníci turistiky. Panenská příroda se začíná zelenat a pohled na krajinu je vskutku božský. Pro případ deštivého počasí na Vaši návštěvu čekají vinárny, fit centra a řada muzeí. Chcete mít vše na dosah? Využijte levné ubytování v Jeseníkách.

Léto

Když se v Jeseníkách zabydlí léto, stávají se vyhledávaným cílem turistů, cykloturistů a milovníků historie. Vydejte se na túru po zámcích a rozhlednách. Po cestě si můžete natrhat čerstvé lesní jahody, borůvky, či ostružiny. Příjemnou únavu ze sebe smyjete v některém ze zatopených lomů. Velmi oblíbený je také Adrenalin park Jeseníky, kde najdete zábavu pro děti i dospělé. Levné ubytování v Jeseníkách si snadno zajistíte v Penzionu Jeřábek.

Podzim

Ubytování v Jeseníkách se vyplatí i na podzim. Pokud rádi houbaříte, pak Vás podzimní Jeseníky doslova uchvátí. Houby se zde nehledají, ale sbírají! Babí léto si dokonale užívají také cyklisté a výletníci. Barevný podzim dává Jeseníkům zcela novou tvář a atmosféru, kterou ocení děti i dospělí. Vyzkoušejte to i Vy.

Zima

Jeseníky jsou rájem lyžařů a milovníků zimních sportů. Pokud hledáte lokalitu s pořádnou sněhovou nadílkou, pak budete vždy spokojeni. Když využijete levné ubytování v Jeseníkách v Penzionu Jeřábek, dostanete se na lyžařské vleky během pár chvil. Lyžařská střediska nabízejí skupinovou i privátní výuku lyžování a snowboardingu. Vydejte se k nám a budete mít na výběr hned ze sedmi moderních lyžařských středisek.

Ubytování Jeseníky
 

Novinky

Ubytování v Jeseníkách od jara až do zimy

Kontakt

Penzion Jeřábek, 790 61 Lipová-lázně 659, Mobil: + 420 604 996 120, Kontaktní osoba:  Renáta Jeřábková, web: www.ubytovani-jerabek.cz , e-mail: jerabek.vla@seznam.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies